Egyenesen a tartalomba

CBD-Telex

Ön jogosult az alábbi felmérés kitöltésére. A felmérés részletei a következőek:

Szegedi Tudományegyetem

Gyógyszertudományi Kar

SZTE SFF

CBD-t tartalmazó termékek használatának vizsgálata

1.Vizsgálati tájékoztató

2.Hozzájárulás

Hozzájárulok ahhoz, hogy a SZTE GYTK Klinikai Gyógyszerészeti Intézete által összeállított „CBD-t tartalmazó termékek használatának és az ezekkel kapcsolatos tapasztalatok vizsgálata” című kutatáshoz a kérdőívben szereplő kérdésekre adott válaszaim a kutatásban felhasználásra kerüljenek.
Az online EvaSys kérdőívben szereplő információk semmilyen olyan személyes adatot nem tartalmaznak, melyből a kitöltő személyére következtetni lehetne. Jelen beleegyező nyilatkozat sem teszi lehetővé a kérdőívet kitöltő, valamint az ezt aláíró/tájékoztatást adó személyek közötti kapcsolat kialakítását.

3.Beleegyezés

Kérjük, a következő kérdésekre a felsorolt lehetőségek közül jelölje meg az Ön által helyesnek tartott, illetve Önre leginkább jellemző/vonatkozó válasz(oka)t, vagy válaszoljon saját szavaival.
A felmérésben való részvétel önkéntes, a kérdőív kitöltése név nélkül történik. A kérdőív kitöltését bármikor abbahagyhatja.

Szíves együttműködését előre is köszönjük!

4.Személyes adatok

5.CBD készítmény használata

„A következő kérdések az Ön által alkalmazott CBD-tartalmú termékekre vonatkozik. A következő terméktípusokról fogunk kérdéseket feltenni:
CBD olaj vagy cseppek
CBD kapszula vagy tabletta
CBD kenőcs vagy krém
CBD por
CBD spray
CBD-tartalmú e-cigaretta
Kannabisztea
Egyéb, CBD-t tartalmazó termék”

6.CBD olaj vagy csepp

7.CBD kapszula vagy tabletta

8.CBD kenőcs vagy krém

9.CBD por

10.CBD spray

11.CBD tartalmú e-cigaretta

12.Kannabisztea

13.Egyéb, CBD-t tartalmazó termék

14.Iskolai végzettség, anyagi helyzet

15...

Köszönjük, hogy válaszaival segítette a kutatást!